KIBICOWSKIE

Aktualności

Rędzinianka Wojaszówka - LKS Brzezówka 6-5 (5-0)

• autor: admin, 2016-09-08 22:51

Ostatni mecz z naszym udziałem znowu zakończył się hokejowym wynikiem, znowu był pełen emocji i napięcia do ostatniego gwizdka, z jedną różnicą, tym razem nie zakończył się happy endem.
Dla Brzezówki strzelali: Woźniak 2, H Ruszel 2, Janocha.

Skład:
Faliszek - Dziura, Wałęga ( 38' Zając), Cieślak, Bachniak - Paluch ( 55' Kozicki), Gałuszka (45' Janocha), Kośmieja (45' Woźniak), Janiga - Ruszel H, Ruszel N

Mecz w Wojaszówce był na tyle szalony i zakończył się wysokim wynikiem, że nie sposób zapamiętać w jakich okolicznościach zostały strzelone wszystkie gole tego dnia, więc opis spotkania będzie skąpszy o bramki i w formie krótkiej relacji z przebiegu meczu. Problem słabego początku meczu objawił się nam po raz kolejny. Po minucie gry gospodarze wyszli na prowadzenie, wykorzystując rzut karny. W pierwszej połowie Wojaszówka grała z wiatrem i absolutnie zdominowała przebieg gry. Sprzyjające warunki + kombinacyjna gra i duże umiejętności indywidualne zawodników Rędzinianki sprawiły nam kłopoty. Kłopoty były na tyle duże, że wynik do przerwy brzmiał 5-0 dla przeciwnika.
W 2 połowie, po zmianie stron, wiatr "grał" z nami i my byliśmy stroną przeważającą. Zawodnicy z Wojaszówki wyszli pewni zwycięstwa bez nakładu sił i dali nam grać, więc graliśmy. Najpierw o trafienie honorowe, później o drugiego gola, następnie o 5-3 i udało się to zrealizować w krótkim czasie. Gdy wydawało się, że zaliczymy gola kontaktowego, rajdem popisał się zawodnik gospodarzy, dzięki czemu jego klub uciekł na 3 gole i wynik był prawie przesądzony. Odpowiedzieliśmy 2 bramkami w 10 minut i w 80 minucie było 6-5 i sprawa wyniku otwarta. Końcówkę lepiej zagrali zawodnicy Rędzinianki i zgarnęli 3 punkty.
Po tej porażce plasujemy się aktualnie na 6 miejscu. Kolejka w Wojaszówce pokazała, że mecz zaczyna się wcześniej, a nie w  45 minucie i nie jest to pierwszy raz, że nie gramy nic na początku meczu. Porażka zasłużona. Gratulacje dla Rędzinianki.