KIBICOWSKIE

Aktualno¶ci

LKS Wis³oka Nieg³owice- LKS Brzezówka 9-1 (6-0)

• autor: admin, 2014-08-31 14:56

W dzisiejszym meczu doznali¶my bardzo wysokiej pora¿ki w wyjazdowym meczu z Wis³ok± Nieg³owice.
Honorow± bramkê dla naszego zespo³u strzeli³ Kamil Wo¼niak w 85 minucie spotkania i na pocieszenie by³o to naj³adniejsze trafienie meczu.

Wiêcej w rozwiniêciu...

Ju¿ przed meczem wiadome by³o, ¿e bêdzie ciê¿ko, tym bardziej w okrojonym sk³adzie, w którym dzisiaj pojechali¶my. Mecz przebiega³ zgodnie z oczekiwaniami i gospodarze atakowali, my starali¶my siê graæ z kontry. Nieg³owice regularnie zdobywa³y bramki i ju¿ przy wyniku 3-0 wiadome by³o, ¿e punktów nie przywieziemy z tego wyjazdu. Okazjê na 1-1 mia³ Micha³ Wójcik, ale jego dobry strza³ zosta³ obroniony. Do przerwy 6-0. Dwie, mo¿e 3 bramki mog³y nie pa¶æ, ale niestety wpad³y.

Po przerwie obraz gry siê nie zmieni³, poza dochodzeniem do sytuacji Nieg³owic i skuteczno¶ci, bo w pierwszej po³owie wchodzi³o im prawie wszystko. Wis³oka strzeli³a nam jeszcze 2 bramki i  przy wyniku 8-0 wreszcie doczekali¶my siê swojej bramki.Pi³kê wybit± po rzucie ro¿nym na 20 metrze bez przyjêcia z woleja uderzy³ Kamil Wo¼niak i zdoby³ swojego pierwszego gola w tym sezonie. Nieg³owice strzeli³y jeszcze bramkê w ostatniej akcji meczu.
Wygra³a dzisiaj zdecydowanie lepsza dru¿yna, która na razie pewnie zmierza do B-klasy która zdecydowanie im siê nale¿y. Niestety u nas z róznych powodów znowu brak³o kilku ludzi, którzy mogli pomóc dru¿ynie i sprawiæ, ¿e wynik by³by inny, mo¿e te¿ niekorzystny, ale przynajmniej ni¿szy.