KIBICOWSKIE

Aktualności

LKS Chlebianka Chlebna- LKS Brzezówka 4-1 (0-0)

• autor: admin, 2014-08-17 22:34

W pierwszym meczu wyjazdowym tego sezonu przegraliśmy z Chlebianką Chlebna 4-1. Honorową bramkę dla naszej drużyny zdobył Norbert Ruszel w 82 minucie spotkania.

Więcej w rozwinięciu...

W pierwszej połowie mecz był bardzo wyrównany. Gra toczyła się głównie w środku boiska, drużyny stwarzały mało sytuacji, nie potrafiąc ich skutecznie wykończyć. Z naszej strony działała konsekwentna gra w ustawieniu, gdy piłkę miała Chlebna. Natomiast, gdy my byliśmy w posiadaniu piłki potrafiliśmy ją poszanować i nie tracić w sposób bezsensowny. Zabrakło jeszcze trochę wypracowywania sytuacji strzeleckich, ale na pewno przyczyniła się do tego obrona gospodarzy, która grała dzisiaj dobrze.

W drugiej połowie od początku Chlebianka przycisnęła i szybko zdobyła dwie bramki. O ile pierwszy gol nie powinien w ogóle wpaść. bo niecelny strzał zrobił się celny przez nierówności pod bramką, tak kolejne już bramki były bezsporne. Zbyt często nasza obrona pozwoliła na to, by prostopadłe piłki Chlebnej trafiały do napastników, którzy kończyli sytuacje bramkami, pozostawiając bez szans Dawida Borutę. Zbyt późno zabraliśmy się za odrabianie strat i mimo przewagi w ostatnich 20 minutach, zdołaliśmy ustrzelić tylko 1 bramkę, której autorem był Norbert Ruszel, strzelając w zamieszaniu pod bramką rywala po rzucie rożnym.