KIBICOWSKIE

Aktualności

Jasiołka Szebnie- LKS Brzezówka 4-0 (2-0)

• autor: admin, 2014-06-22 20:15

W ostatnim meczu sezonu 2013/2014 krośnieńskiej C-klasy gr.IV przegraliśmy w Szebniach z miejscową Jasiołką 4-0 (2-0). W eksperymentalnym składzie ulegliśmy, ale mimo wysokiej porażki wstydu nie ma, bo nieraz w najlepszym składzie również przegrywaliśmy i to czasami bez zaangażowania i walki na boisku. Dzisiaj mimo chęci i zaangażowania, trzeba przyznać, że rywal był lepszy i zasłużenie wygrał, głównie dzięki swojemu najlepszemu strzelcowi Przemkowi Ziębie, który ciągnął całą grę ofensywną i strzelił 2 bramki.

Więcej w rozwinięciu...

Mecz tradycyjnie rozpoczął się od gry głównie na połowie Brzezówki. Przez pierwsze kilkanaście minut broniliśmy i badaliśmy możliwości ofensywne rywala. Ok. w  15 minucie nasza druga sytuacja ofensywna mogła zakończyć się bramką, jednak Woźniak sam na sam z bramkarzem trafił w słupek. Chwilę później akcja gospodarzy, która zakończyła się rzutem karnym, który pewnie trafił Zięba. Po bramce nadal przewaga Szebni, co przynosi efekt w 25 minucie w postaci 2 bramki strzelonej przez Ziębę. Do przerwy obraz się nie zmienił, mieliśmy kilka groźnych, lecz niecelnych strzałów. Na bramkę strzelali Janiga, Wałęga z wolnego i Munia i w przypadku wszystkich brakło niewiele do zdobycia bramki. Po przerwie mecz się otworzył i ofensywna gra obu zespołów obfitowała w sytuacje podbramkowe. Szczęście po raz koleny po stronie gospodarzy, którzy w tej odsłonie również zdobyli dwie bramki. Więcej sytuacji Szebni zaowocowało, ale w tym meczu, w którym graliśmy naprawdę nie najgorzej jako drużyna, powinniśmy strzelić chociaż honorową bramkę, która mimo kilku klarownych sytuacji nie wpadła. Za nami sezon. Sezon, który stał przede wszystkim pod znakiem naszej nieskuteczności strzeleckiej. Podsumowanie zakończonych dzisiaj rozgrywek będzie najpóźniej w środę. Tymczasem gratulujemy drużynom Wisłoka Błażkowa i Maraton Tarnowiec awansu.