KIBICOWSKIE

Aktualności

LKS Brzezówka- Błękitni Żeglce 3-3 (0-1)

• autor: admin, 2014-03-23 19:31

W dzisiejszym meczu zremisowaliśmy 3-3 na własnym boisku z liderem rozgrywek C- klasy, gr. III, Błękitnymi Żeglce.
Bramki dla naszej drużyny zdobyli kolejno: Cieślak, R. Lenkiewicz, Stefanik.
Krótki opis w rozwinięciu...

Od początku meczu rywale mieli więcej chęci na atakowanie, czego dowodem bramka w 5 minucie meczu. Napastnik Błękitnych wykorzystując nasze kolejne 2 błędy w obronie zdobył bramkę.Po bramce mecz się wyrównał, ale grę i piłkę prowadzili goście. Mimo lepszej gry Żeglec, to my mieliśmy lepsze sytuacje strzeleckie za sprawą Ruszela, Janigi i Stefanika, który uderzał na bramkę rywala trzykrotnie.
Po przerwie, mecz nadal był bardzo wyrównany. Po zamieszaniu w polu karnym gości, piłkę ręką dotknął jeden z obrońców i mieliśmy rzut karny, który pewnie wykorzystał Cieślak. Szybko po bramce wyrównującej składną akcję przeprowadzili goście, niestety dla nas, kończąc ją bramką, po strzale napastnika piłka wpadła do naszej bramki. Chwilę po bramce straconej w ok. 70 minucie, na 2-2 wyrównał R. Lenkiewicz, wykorzystując zamieszanie w polu karnym gości. Po naszej bramce Błękitni wyszli na prowadzenie w ok. 80 minucie, po bardzo dużym zamieszaniu w naszym polu karnym, najlepiej zachował się napastnik rywali, który pierwszy dotarł do piłki i skierował ją do naszej bramki. W ok. 88 minucie Stefanik w sytuacji sam na sam z bramkarzem wyrównał i wynik do końca nie uległ zmianie.
Kolejny sparing w sobotę 29 marca u siebie z drużyną juniorów Sobniowa Jasło o godz. 14.00