KIBICOWSKIE

Aktualności

Tajfun Łubno- LKS Brzezówka 3-5 (0-2)

• autor: krzysiekw44, 2014-03-03 15:16

Doszedł do skutku drugi sparing przed rundą wiosenną. Rywalem był ligowy rywal z Łubna (wygrana 5-3).
Krótki opis w rozwinięciu...

W pierwszej połowie do 30 minuty mecz układał się bardzo dobrze, strzeliliśmy 2 bramki, mogły być 3 ale rzutu karnego nie strzelił Michał Lepucki. Po 30 minutach śmielej atakował Tajfun, jednak bez efektu bramkowego. Po przerwie mocno rotowaliśmy składem i sytuacja wyglądała tak, że Łubno atakowało, my graliśmy dużo z kontry. W mocno zmienionym składzie, niż ten co grał w 1 połowie zdołaliśmy zremisować połowę 3-3 i wygrać cały mecz 5-3. Na pewno więcej pozytywów po tym meczu, niż po meczu z Moderówką, jednak rywal też nie ten co 2 tygodnie temu. Sporo pozostaje jeszcze do poprawy, ale na dzień dzisiejszy mecz nie wyglądał najgorzej w naszym wykonaniu.
Bramki dla naszej drużyny strzelili: Patryk Pasterczyk, Norbert Janiga x2, Maciej Munia x2.

W sobotę 8 marca o godz. 14.00 na stadionie w Brzezówce sparing z drużyną juniorów Nafty Jedlicze.